تاریخ انتشار فیلم پاییز Netflix اعلام شد ؛ از اخطار قرمز تا عدم جستجو

فیلم Don't Look Up نتفلکیس در سال 2021

نتفلیکس تاریخ اکران فیلم هایی مانند Red Notice و Don't Look Up را که قرار است تا پایان سال 2021 در سرویس پخش پخش شوند ، تایید کرد.

نتفلیکس در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون تاریخ اکران فیلم هایی را که قرار است پاییز امسال و پایان سال 2021 اکران شوند ، تایید کرده است. نتفلیکس اعلام کرده است که 42 فیلم جدید در این سرویس استریم در چهار ماه آینده پخش می شود. ماه سپتامبر با اکران فیلم ورث با بازی مایکل کیتون و استنلی توچی آغاز می شود که به ادعاهای فیلم مبنی بر کمک رسانی به خانواده های قربانیان 11 سپتامبر می پردازد. کیت با بازی مری الیزابت وینستد یکی دیگر از فیلم های نتفلیکس است که در ماه سپتامبر انتظار می رود.

ارتش ان در ماه اکتبر اکران می شود که منجر به ارتش مردگان زک اسنایدر می شود و The Guilty با بازی جیک جیلنهال و کارگردانی آنتوان فوکو یکی دیگر از فیلم های مهم ماه خواهد بود. Red Notice با بازی دواین جانسون ، ژول گادوت و رایان رینولدز در ماه نوامبر اکران می شود. تیک . بوم یکی دیگر از فیلم های بزرگ ماه نوامبر نتفلیکس با بازی اندرو گارفیلد است. همچنین در ماه دسامبر ، فیلم "نگاه نکن بالا" با بازی جنیفر لارنس و لئوناردو دی کاپریو را داریم.

تاریخ انتشار فیلم پاییز Netflix اعلام شد ؛ از اخطار قرمز تا عدم جستجو

فیلم Don't Look Up نتفلکیس در سال 2021

نتفلیکس تاریخ اکران فیلم هایی مانند Red Notice و Don't Look Up را که قرار است تا پایان سال 2021 در سرویس پخش پخش شوند ، تایید کرد.

نتفلیکس در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون تاریخ اکران فیلم هایی را که قرار است پاییز امسال و پایان سال 2021 اکران شوند ، تایید کرده است. نتفلیکس اعلام کرده است که 42 فیلم جدید در این سرویس استریم در چهار ماه آینده پخش می شود. ماه سپتامبر با اکران فیلم ورث با بازی مایکل کیتون و استنلی توچی آغاز می شود که به ادعاهای فیلم مبنی بر کمک رسانی به خانواده های قربانیان 11 سپتامبر می پردازد. کیت با بازی مری الیزابت وینستد یکی دیگر از فیلم های نتفلیکس است که در ماه سپتامبر انتظار می رود.

ارتش ان در ماه اکتبر اکران می شود که منجر به ارتش مردگان زک اسنایدر می شود و The Guilty با بازی جیک جیلنهال و کارگردانی آنتوان فوکو یکی دیگر از فیلم های مهم ماه خواهد بود. Red Notice با بازی دواین جانسون ، ژول گادوت و رایان رینولدز در ماه نوامبر اکران می شود. تیک . بوم یکی دیگر از فیلم های بزرگ ماه نوامبر نتفلیکس با بازی اندرو گارفیلد است. همچنین در ماه دسامبر ، فیلم "نگاه نکن بالا" با بازی جنیفر لارنس و لئوناردو دی کاپریو را داریم.

Red Notice با بازی دواین جانسون

نظرات کاربران YouTube درباره این فیلم ها:

من نسخه دانمارکی The Guilty را دیدم ، واقعاً زیبا بود ، امیدوارم نسخه انگلیسی آن بهتر باشد
من اخطارهای قرمز زیادی دریافت می کنم ، مخصوصاً وقتی رایان اولین باری را که به یاد می آورد به یاد می آورد
و از همه مهمتر ، هنگام بازی با این عشق با استاد دی کاپریو کنار نیایید
او فیلم های خوبی در نمایش خود دارد

من بیشترین هیاهو را برای یک فیلم دارم تا بازی کریس ایوانز و دی کاپریو را با هم نبینم :)
پیش از این فیلم ، من بی صبرانه منتظر اعلامیه قرمز با بازی دواین جانسون و رایان رینولدز هستم.

تاریخ انتشار فیلم پاییز Netflix اعلام شد

فیلم ,بازی ,، ,اکران ,نتفلیکس ,های ,با بازی ,می شود ,در ماه ,فیلم های ,اکران فیلم ,بازی دواین جانسون ,پاییز netflix اعلام ,فیلم پاییز netflix ,بازی جنیفر لارنس

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

persiancinema1 مهدی نیکخواه اخبار ورزشی جهان وبلاگ دبیران شیمی آموزش وپرورش منطقه 9 شهر تهران مطالب اینترنتی آموزش زبان اینترنتی وبسایت تفریحی و سرگرمی تیک تاک doorbincanon مدرسه علمیه بقیة الله الاعظم شهرستان نورآباد همه چی برای تو